default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 22.11.2019, Saat: 16:49

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 1193
  • Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Hayırlı Olsun

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1194 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 30.07.2015 19:54
(Bu konu en son: 30.07.2015 Tarihinde, Saat: 19:59 düzenlenmiştir. Düzenleyen: moderator.)
29.07.2015 Çarşamba günü Çiçeği burnunda Yığılca Kaymakamı Sayın M. Furkan SANCAKTUTAR hoş geldiniz ve hayırlı olsun ziyaretine gelen ziyaretçilerini ağırladı.

[Resim: 2_30_07_15_8_36_40.jpeg]

M. Furkan SANCAKTUTAR 29.07.2015 tarihinde Saat:10:00 da Yığılca Kültür,Turizm,Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.

Hoş geldiniz Buluşmasında hayırlı olsun temenni ve dileklerinin yanı sıra, Yığılca ilçesinin Turizm potansiyeli üzerinde duruldu. İlk buluşmada Derneğin çalışmaları ve Diğer Sivil Toplum Kuruluşları ile Yönetim Kurulunun Seçildiği andan itibaren yapılan ve yapılması planlanıp değişik sebepler ile başlanılması planlanıp başlanılmayan veya başlanıp sonlandırılamayan çalışmalar;

Yığılca ilçesinin akademik personelinin ilçemize yapacakları katkı doğrultusunda kendilerine nasıl ışık tutulacağı, İlçemiz esnafının ilçeye sahip çıkma noktasında üstlenecekleri rolü ve bu çalışmalara başlamak için en kısa zamanda geniş katılımlı bir istişare toplantısının yapılmasının üzerinde de duruldu.

Sayın Kaymakamın ziyaret ten duyduğu memnuniyetin yanı sıra en kısa zamanda bu tarz toplantıların tekrarının faydası ve olmaz ise olmazı değerlendirildi.

Sizlerin Varlığı ile yayın hayatına devam edecek olan Stemize ilginizden dolayı teşekkür ederim

Konu Bağlantı Araçları
Hayırlı Olsun Konusunun Linki Direkt Link
Hayırlı Olsun Konusunun HTML Kodu HTML Link
Hayırlı Olsun Konusu BBCode Linki BBCode Link
Hayırlı Olsun Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Hayırlı Olsun indir, Hayırlı Olsun Videosu, Hayırlı Olsun online izle, Hayırlı Olsun Bedava indir, Hayırlı Olsun Yükle, Hayırlı Olsun Hakkında, Hayırlı Olsun nedir, Hayırlı Olsun Free indir, Hayırlı Olsun oyunu, Hayırlı Olsun download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: