default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 01.04.2020, Saat: 16:35

Konu Bilgileri
  • Yazar: MstfKcy
  • Okunma: 748
  • Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Bilinmeyen Denklemler

Yazar Konuyu Başlatan: MstfKcy - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 749 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

MstfKcy
Emektar Üye
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 14
Yorum Sayısı: 15
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 01.07.2015 19:20
[Resim: 2_24_06_15_12_52_54.jpeg]

27 aralık 2014 tarihinde Yığılca Kültür,Turizm,Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Gerçekleştirmiş olduğu kongresinden sonra görev taksimi yapılmıştır. Görevi eski yönetimden teslim alan Yığılca Merkez Derneğimiz, Türkiye de faaliyet gösteren Tüm Hemşehri dernekleri ve İlçemizin tanıtımı noktasında kendisine görev üstlenmiş olan, Saklıkentfm grubu ile ortak hareket ederek, Darıca’ dan başlayıp,Ereğli, Bolu son olarak ta Yığılca Merkez de tanıtım faaliyetleri icra etme noktasında karar birliğine varmışlar idi.
haberi okumak için..

Bu gelişmeler bizi o kadar sevindirmişti ki, yurt dışından ve yurt içinden bu konuda müthiş destekler gelmeye başladı tam güzel şeyler oluyor derken , Yığılca İlçe Protokolünün yolun daha başlangıç noktasında faaliyetlerin sponsorunu da yanlarına alarak çark ettiklerine şahit oldum. Sebep o veya bu ne olur ise olsun. İlçenin Siyasi ve Bürokratik kesiminin bu programlara şartsız destek vermeleri gerekir iken birebir görüşmeler ile ve çeşitli engel yolları deneyerek pogromlara Yığılca dan katılım yapılmamasını istemelerine bir anlam veremedim. Tüm olumsuz gelişmelere ve sıkıntılara rağmen Tanıtım misyonu üstlenen gruplan faaliyetlerini sorunsuz olarak bitirdiler.
haberin devamı...

Ereğli derneğimizin daha başta siyasi bir takım manevraları ve ardından siyasilere tabiri caiz ise kılark çekme adına yaptıkları faaliyetlerin dahi meydana gelmesi, benim ümitlerimin halen bir şeyler yapılabilir noktasında kararlılığın şart olduğunu vurgulamanın geldiğini gösterdi.
Programların devamı sürecinde dikkatimi çeken en önemli konu ise Yurt dışındaki vatandaşlarımızın ve İlçemiz akademisyenlerinin özlem ve mutluluk içinde bir şeyler yapmak için çırpınmaları ve bir arada olma adına tüm güçlerini ortaya koymaya çalışmaları dikkatimi çeken bir diğer önemli konu idi.
Bütün engelleri aşarak daha iyiyi yapma gayreti içinde olup, Düzce iline bağlı ilçelerin neresinde olduğumuzu belirlemeye ve çıtamızı yükseltmeye çalışacağımızı umuyorum. Bizler Tüm Yığılca lılar ve tüm kamu ve kuruluşları ve ilçemiz halkını kucaklayarak birlik ve beraberce çalışmayı yeğlemeliyiz.
Benim dikkatimi çeken en önemli konu bu tarz kültürel ve tanıtım çalışmalarına ilçemiz protokolünün özellikle Belediye başkanlığının neden kapılarını kapattıkları dır. Siyasi otoritenin ters hareketine kaymakamlık makamının duyarsız kalması da düşündürücü bir konudur. Çoğu zaman Bütün çalışmaları Kaymakamlık makamı başta olmak üzere belediye başkanlığı, sivil toplum belediye başkanlığından randevu istenmesine rağmen siyası kapıların kapalı olduğunu ve yapılan tüm çalışmalara olumsuz düşünce ve tavırlar ile yaklaşım tarzı uygulandığını duymak bizleri fazlası ile üzdü. Turizm ve kültürel anlamında ilçemizde neleri yapabilir i paylaşmak isteyen kişilerin dışlanmaması seslerini duyurmak isteyen ve Yığılca nın geleceği noktasında açıklamalar yapan kişi ve kuruluşların hedef tahtasına oturtturulmaması dışlanmaması makam ve mevki sahibi kişilerin yapılan bildirilerin fotokopilerini masalarında gelen ve gidene gösterip hedef kitle oluşturmaya çalışmaması gerekmektedir.
haberin devamı...

Halkın sesi olma anlamında yola çıkanları dışlayıp yapılan etkinlik ve programların dışına atmak kime ne kazandıracaktır. İlçede kutuplaşmaların dışında kimlere ne kazandıracaktır bunu hiç bir zaman anlamadım. Anlaşılmayan ve anlamaya çalışılmayan konu şu olduğunu düşünmeye başladım. Yapılan her türlü faaliyet ve organizasyondan birilerinden izin almak veya olurları olup olmadığını görüşüp hareket etmek mi gerekiyor sanırım öyle. Vatandaşlar ve Sivil toplum örgütleri arasında sizden bizden kavgası ile nifak tohumları atılmaya çalışmak yapılacak en büyük kötülüktür. Halkın seçtiği insanların etkisi ve yetkisinin tartışılmasının yanı sıra bir araya gelip ne yapabiliriz diye düşünmenin zamanı gelmedi mi.? Siyasi polemikleri bırakıp hep birlikte nasıl hareket ederiz demek için geç kalmadık mı ? gereksiz ithamlardan ve çamur atmaktan vaz geçip hedef Yığılca nın olması gereken yere çıkarmak olduğunun zamanı gelmedi mi ? Ne dersiniz. Biz çıkılan bu gönül yolculuğunun durmayacağını ve hızla devam edeceğini açılan yeni dernek ile daha iyi anlaşım durumdayız. anlamayanlara veya anlamak istemeyenlere güzel bir mesaj
Okuyun..

İlk yazımı benim için önemli olduğunu düşündüğüm bu gelişmelere yer ayırdığım için sizleri kırdı isem özür dilerim. Amacım her zaman Yığılca ve Yığılca lıların kazanmasıdır. Kazanan Yığılca Yığılca lılar olacak ise Redifçe kaybetmeye hazırdır. SAYGILARIM İLE
Redifçe

Konu Bağlantı Araçları
Bilinmeyen Denklemler Konusunun Linki Direkt Link
Bilinmeyen Denklemler Konusunun HTML Kodu HTML Link
Bilinmeyen Denklemler Konusu BBCode Linki BBCode Link
Bilinmeyen Denklemler Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Bilinmeyen Denklemler indir, Bilinmeyen Denklemler Videosu, Bilinmeyen Denklemler online izle, Bilinmeyen Denklemler Bedava indir, Bilinmeyen Denklemler Yükle, Bilinmeyen Denklemler Hakkında, Bilinmeyen Denklemler nedir, Bilinmeyen Denklemler Free indir, Bilinmeyen Denklemler oyunu, Bilinmeyen Denklemler download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: