default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 18.09.2019, Saat: 08:21

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 1126
  • Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız.
Yazar: moderator
Yorumlar: 0
Okunma: 3,098
11.09.2015 23:28
Son Yorum: moderator
YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Okunma: 978
Bugün 08:21
YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ.
Yorumlar: 1
Okunma: 1,693
Yığılca' da İlkler Yaşanmaya Devam Ediyor.
Okunma: 1,815
STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi.
Yorumlar: 1
Okunma: 1,546

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik.

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1127 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: Bugün 08:21
Temsil Yetkimiz Üst Seviye idi.

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığının ' DEAR)'ın koordinatörlüğü Düzce Valiliği İl Dernekler Müdürlüğünün Organize Ettiği Sivil Toplum Kuruluşlarına Yönelik Kurumsal Kapasite Geliştirme Projesi 25 Mayıs 2015 tarihinde Saat:14:00 de Düzce Valiliği toplantı salonunda icra edilmişti.

[Resim: 11288565_1086116484736900_424546918_o.jpg]

Bu toplantıda alınan karar gereği Gümüşova İlçesinde Her ilçenin STK larının katılımı ile bir festival gerçekleştirildi.gerçekleşen festivalde ilçelerin standlartları renk kattı.

[Resim: 3_mwehm.jpg]

Dear Dernek Başkanı Engin ÇAVUŞ, Bisiklet Derneği Başkanı Nizamettin Ulaş, Deniz Atı Dernek Başkanı ve Yığılca Kültür, Turizm, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÇENGEL ve YEĞ-DER Başkanı Veli VERGİLİ nin bulunduğu programda Kadına yönelik şiddet hakkında dayanışma ve farkındalık Araştırma projesi Düzce Halk eğitmi Merkezi romen folklor ekibinin renkli gösterisi ile mutlu ve coşkulu anların yaşanmasına vesile oldu.

[Resim: 2_smr6k.jpg]

[Resim: 4_r3af6.jpg]

Program akşam konseri ile son buldu.

[Resim: 1_c530t.jpg]

Yapılan bu organizasyon ve fikir alışverişlerinin ardından 03 Haziran 2015 tarihinde Başkan ÇENGEL Dear Başkanı ile tekrar görüşmek üzere Düzce iline gitti.

Dear Başkanı ile görüşen Başkan ÇENGEL Yeni Açılan ve Tüzüğü onaylanan Düzce Yiğilcalilar Turizm Kültür ve Dayanişma Derneği Kurucu Başkanı Tarık AKÇA nın misafiri olarak Dernek Binasına gitti.

[Resim: 14_w162g.jpg]

Dernek Binasında gerekli inceleme ve araştırma yapan Başkan ÇENGEL İsminin açıklanmasını istemeyen Yığılca lı bir iş adamı ile görüşerek Yeni kurulan derneğin ihtiyaçları için 2000 TL kaynak tedariki sağladı.

[Resim: 12_5eks6.jpg]

Düzce Yiğilcalilar Turizm Kültür ve Dayanişma Derneği kurucu Başkanı Tarık AKÇA yaptığı açıklamada büyüklerimiz bize "Ağabeylerimiz ile birlikte hareket etmemizi" söyledi.Bizde öyle yapıyoruz. Yola çıktığımızda yanımızda olanları halen yanımızda görmekten duyduğumuz mutluluk ve huzuru dile getirmekten gurur duyuyorum. Yığılca lıların beklentilerine cevap veren ve Yığılca nın adını her platformda en üst seviyede tutmaktan onur duyan bir yönetim tarzı sergileyeceklerini dile getirdi.

[Resim: 13_8wmo2.jpg]

Düzce Yiğilcalilar Turizm Kültür ve Dayanişma Derneği Kurucu Başkanı AKÇA Bolu Yığ-Der Başkanı Zeki ŞAHİN ağabeyimden ve Avukatımız Fikret ÇIRACI beyden derneğimizin logo ve panolarının yapılması sözü aldığını bu sözlerin kendisi için çok önemli olduğunu çünkü Yığılca lıların her yerde bir olduğunun tek olduğunu yapılan tüm oyunlara rağmen yollarına devam ettiklerinin bir göstergesidir. Dedi.

[Resim: 15_44p4z.jpg]

Başkan AKÇA 14 Haziran 2015 tarihinde derneklerinin resmi açılışlarını yapacaklarını bu günde tüm yığılcalıları yanlarında görmek istediklerini belirtti.

Konu Bağlantı Araçları
Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Konusunun Linki Direkt Link
Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Konusunun HTML Kodu HTML Link
Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Konusu BBCode Linki BBCode Link
Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. moderator 0 3,098 11.09.2015 23:28
  YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ moderator 0 978 Bugün 08:21
  YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ. moderator 1 1,693 Bugün 08:21
  Yığılca' da İlkler Yaşanmaya Devam Ediyor. moderator 0 1,815 Bugün 08:21
  STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. moderator 1 1,546 Bugün 08:21

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. indir, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Videosu, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. online izle, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Bedava indir, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Yükle, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Hakkında, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. nedir, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. Free indir, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. oyunu, Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: