default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 21.10.2019, Saat: 05:51

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 1504
  • Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti
Yazar: moderator
Yorumlar: 1
Okunma: 770
Bugün 05:51
Son Yorum: moderator
YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ.
Yazar: moderator
Yorumlar: 1
Okunma: 2,031
Bugün 05:51

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik.

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1505 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: Bugün 05:51
Yığılca nın sesi gazetesi 05.03.2015 tarihli haberinde;
‘Eğitimde Değerler Projesi’ (EDEP) kapsamında Kırık Köyü İlkokul ve Ortaokul öğrencileri Doğruluk-Yanlışlık, Fedakarlık, Sorumluluk gibi değerleri Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde tiyatro gösterisiyle anlattı. Düzenlenen gösterilerde duygu dolu anlar yaşandı. Kısa adı EDEP olan ‘Eğitimde Değerler Projesi’ büyük bir özveriyle Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde sahnelendi. Programa Yığılca Kaymakamı Mehmet Özcan’ın yanı sıra protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşları, CHP İlçe Başkanı Zeynel Çamlı, MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın, Muhtarlar, Sivil toplum kuruluşları ve imamlar katıldı. Büyük beğeni ile gerçekleşen programının sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
Yığılca Kaymakamlığın "Eğitimde Değerler Projesi" (EDEP) kapsamında Kırık Köyü ilkokul ve Ortaokul öğretmenleri Esra Ergün ve Elif Korkmazoğlu Hıdır yönetiminde "Doğruluk-Yanlışlık, Fedakarlık, Sorumluluk, Aile Dayanışması ve Vatanseverlik" gibi kavramların işlendiği tiyatro sahneleri sergilendi. Programdan sonra Kaymakam Mehmet Özcan, “ bu projeler buradan ayrıldıktan sonra geriye dönüp baktığımda beni en çok sevindirecek projelerin başında gelecek. Projelerde emeği geçen öğretmenlerimize pırlanta gibi öğrencilerimize ne kadar teşekkür etsek az. Bu projeler bizim eğitimimizin belki özünde olması gereken bırakmamamız gereken ve öğretimin yanında bırakmamamız gereken projeler. Yığılca’da 200’e yakın öğretmen arkadaşımız var. Yapılan projeler ciddi bir etkinlik ben bütün öğretmen arkadaşlarıma gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Atılan okların hedefe vardığı konusunda geri dönüşüm aldım. Yığılca’nın çocukları bakın ne güzel şaheserler ortaya koyabiliyor. Yeter ki bir organizasyon ile ön ayak olunsun. Katılımlarınızda dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Diyerek İlçemizde yapılan bir organizasyona yer vermiştir. Yığılca Kültür,Turizm,Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÇENGEL bey de bu programda davetliler arasında idi.

[Resim: 11032619_1037989479549601_707528334_o.jpg]

Başkan"ÇENGEL" haberden ayrı olarak yaptığı açıklama da
Resmi davetli olarak geldiği programdan duyduğu memnuniyeti dile getirir iken çocuklarımızın küçük yaşlarda bu tür organizasyonlar ile yönlendirilmesinin öneminin bir kez daha üzerinde durulmasının ayrı bir konu olarak ele alınması gerektiğini dile getirdi.

[Resim: 11025569_1037989489549600_791966100_o.jpg]

Konu Bağlantı Araçları
Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Konusunun Linki Direkt Link
Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Konusunun HTML Kodu HTML Link
Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Konusu BBCode Linki BBCode Link
Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti moderator 1 770 Bugün 05:51
  YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ. moderator 1 2,031 Bugün 05:51

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. indir, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Videosu, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. online izle, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Bedava indir, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Yükle, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Hakkında, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. nedir, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. Free indir, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. oyunu, Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: