default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 18.09.2019, Saat: 08:25

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 765
  • Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ.
Yazar: moderator
Yorumlar: 1
Okunma: 1,693
Bugün 08:25
Son Yorum: moderator
"ÖZCAN" Beyden İadeyi Ziyaret
Okunma: 1,457
Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik.
Okunma: 1,189

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 766 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: Bugün 08:25
[Resim: RES_DDM+7.jpg]

Yığılca-Kültür Turizm Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği 27 aralık 2014 tarihinde saat:13:00 de pazar yeri camisinin altındaki toplantı salonunda olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirilmiş ve genel kuruldan İbrahim ÇENGEL Başkan, Veli Vergili,Orhan DAĞ ve Zeynel ÇAMLI Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmişti.

31 Aralık 2014 tarihinde Yılın son gününde Kaymakam Sayın Mehmet ÖZCAN beyi arayan Başkan ÇENGEL Saat:11:0 de yönetim kuruluna randevu aldı.

Tam saatinde saatler 11:00 olduğunda tam kadro olarak yönetim kurulu Kaymakam ÖZCAN beyin makamına girdi.

[Resim: RES_DDM+4.jpg]

Makamdaki sıcak çaylar dışarıdaki soğuk havanın aksine içeride sıcak bir ortamın oluşmasına sebep verdi. Kaymakam ÖZCAN heyete başarılar diledikten sonra;

[Resim: RES_DDM+2.jpg]

Dernek Başkanı ÇENGEL; Dernek olarak hedeflerini sıraladı. Kaymakam ÖZCAn beyin Gurbetteki hemşehri derneklerine olan yakınlığının taraflarınca takip edildiğini takdirle karşılandığını belirten Başkan ÇENGEL bu günden itibaren Dışarıdaki derneklerin sahipsiz kalmayacağını Kaymakam beyin hassasiyetine üzerilerine vazife olarak algıladıklarını, Bu tarihten itibaren Yığılca nın tanıtımı adına ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

[Resim: RES_DDM+5.jpg]

Kaymak ÖZCAN bu düşünce fikirden memnun olduğunu devletin tüm gücü ile yanlarında olacaklarını bu konuda devletin imkan ve gücünü sürekli derneğin yanında hissettireceklerini belirtti. Karşılıklı temenni ve dileklerin ardından 15 Şubat 2015 tarihinde Darıca da gerçekleştirilecek Saklı Kent Saklı Kalmak İstemiyor Sloganı ile çıkılan yolda hep birlikteyiz mesajlarını tazelendiği kabul Saat:13:00 de son buldu.

[Resim: RES_DDM+9.jpg]

Başkan ÇENGEL Tüm Protokol ile görüşüp görüş ve önerilerini almaktan birlikte hareket etmekten Yönetim Kurulu olarak gurur duyacağız. Kaymakam Bey Sağolsunlar bizi kabul ettiler Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığından da randevu talep edip ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz dedi.

Konu Bağlantı Araçları
Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Konusunun Linki Direkt Link
Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Konusunun HTML Kodu HTML Link
Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Konusu BBCode Linki BBCode Link
Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ. moderator 1 1,693 Bugün 08:25
  "ÖZCAN" Beyden İadeyi Ziyaret moderator 1 1,457 Bugün 08:25
  Eğitimci Gözü ve Dernek Yönetim Kurulu Adına orada idik. moderator 1 1,189 Bugün 08:25

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti indir, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Videosu, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti online izle, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Bedava indir, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Yükle, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Hakkında, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti nedir, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti Free indir, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti oyunu, Kaymakam ÖZCAN YIĞ-DER Yönetim Kurulunu Kabul Etti download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: