default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 14.10.2019, Saat: 09:14

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 1764
  • Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Yazar: moderator
Yorumlar: 1
Okunma: 2,800
02.07.2015 19:21
Son Yorum: e.Gmc
Kdz. Ereğli de Hasret Kucaklaşması
Okunma: 1,979
Bugün 09:14
Son Yorum: moderator
Ereğli de İlkler Yaşanmaya Başladı.
Okunma: 1,763
Bugün 09:14

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1765 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: Bugün 09:14
Kaynaşma Çayı

[Resim: ERE_D0L_DD+RES_DDM.jpg]

Kdz Ereğli YIĞILCA Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri İlçedeki tüm Yığılca lıları ve Yığılca günüllülerini Yığılcalı iş adamının işletmeciliğini yatığı Lal Cafede kaynaşma ve değerlendirme çayına davet ediyor.

[Resim: LAL+KAFE.jpg]

Kdz Ereğli YIĞILCA Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Lal Cafenin Sahibi Yılmaz YALÇIN Bey 1 kasım 2014 cumartesi günü sabah saat 10 dan itibaren Tüm hemşehrilerini karşılamaktan ve ağırlamak tan büyük onur duyacaklarını belirttiler.

Kdz Ereğli YIĞILCA Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri adına Başkan Seyfi KALAYCI göreve geldikleri tarihten bu tarafa hiç kaynaşma toplantısı yapamadıklarını hemşehrilerinin dertlerini dinleyemediklerini bu vesile ile arkadaşlarımızı dinleyip neler yapabiliriz noktasında kararlar alabileceklerini belirtti.

Tüm Yığılcalı ları ve Yığılca adına bir şeyler dile getirmek isteyen herkesi davet ettiklerini belirten KALAYCI toplantı sonucu alınacak kararı uygulama adına karar defterine yazacaklarını belirtti.

[Resim: SEYF_DD+KALAYCI.jpg]

Konu Bağlantı Araçları
KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Konusunun Linki Direkt Link
KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Konusunun HTML Kodu HTML Link
KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Konusu BBCode Linki BBCode Link
KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ moderator 1 2,800 02.07.2015 19:21
Son Yorum: e.Gmc
  Kdz. Ereğli de Hasret Kucaklaşması moderator 1 1,979 Bugün 09:14
  Ereğli de İlkler Yaşanmaya Başladı. moderator 1 1,763 Bugün 09:14

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET indir, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Videosu, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET online izle, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Bedava indir, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Yükle, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Hakkında, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET nedir, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET Free indir, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET oyunu, KDZ EREĞLİ YIĞILCA EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN DAVET download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: