Yığılca İlçesi Web Sitesi
"ÇENGEL" Turizm Sezonunu Açtı - Baskı Önizleme

+- Yığılca İlçesi Web Sitesi (http://yigilcalilar.com/forum)
+-- Forum: DERNEKLERİMİZ (/forumdisplay.php?fid=266)
+--- Forum: YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (/forumdisplay.php?fid=249)
+--- Konu Başlığı: "ÇENGEL" Turizm Sezonunu Açtı (/showthread.php?tid=4724)"ÇENGEL" Turizm Sezonunu Açtı - moderator - Bugün 10:02

[Resim: site+tasar_FDm_FD.jpg]


03 Mart 2015 tarihinde Salı Günü Yığılca Kültür,Turizm,Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÇENGEL Yığılca İlçesinin esnafının ve vatandaşların ısınan havalar ile birlikte değişik konularda düşünce ve fikirlerini almak üzere görüşmeler yapmak üzere şehir merkezinde bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi.

[Resim: 3_myslu.jpg]


Sabah erken saatlerde vatandaşlar ile sohbet eden Başkan ÇENGEL Türkiye gündemi ve Yığılca hakkında vatandaşları dinledikten sonra, Başkanı Olduğu Yığılca Kültür,Turizm,Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneğinin, düşünce ve fikirler ortamında nerede olması gerektiği ve nasıl ne şekilde hareket edilir ise faydalı olunur aşamasındaki hareket tarzının ne olması gerektiği, konusunda düşünce ve fikirleri dinledi.

Yapılan sohbetlerden elde ettiği fikirleri not eden Başkan ÇENGEL S.S.Yığılca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erkan KAYA’ yı makamında ziyaret etti.

[Resim: 1_9l3v0.jpg]


S.S.Yığılca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde bulunan vatandaşlar ile içilen sütlü kahvelerin içleri ısıttığı bir ortamda; Yığılca için hoş sohbetler ve paylaşımlar gerçekleştirildi. Yığılca Sivil Toplum Kuruluşlarının ilçenin ilerlemesi için yoğun bir şekilde fikir alışverişinde bulunması gerektiği yapılan ve yapılması planlanan toplantıların yoğun bir şekilde içinin dolu olarak icra edilmesi gerektiği plan ve projelerin masaya yatırılması gerektiği konusunda hem fikir sağlandı. İki Başkan bu konuda en kısa zamanda bir konsorsiyum oluşturulması gerektiği bu konudaki değerlendirmenin ise Başkan ÇENGEL tarafından yapılmasının daha uygun olacağı fikir birliğinin ardından görüşme son buldu.

Başkan ÇENGEL Yığılca Kültür,Turizm,Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği olarak kuruluş amaçları doğrultusunda çalışmalarının hızla devam edeceğini dile getirerek bir ata sözü ile sözlerini noktaladı.” Nereye gitmek istediğini bilene yol vermek için, dünya bile kenara çekilir.” Dedi.
[Resim: 4_mjbie.jpg]